A diák muna előnyei - munkaerőlízing

Előnyök (a diák munka alkalmazás előnyei)

Van Önnek könyvelője? Minden bizonnyal, hiszen ma már szinte lehetetlen egy embernek a cég vezetése mellett követni az állandóan módosuló jogszabályokat.

A dolgozók bérszámfejtése, a fizetés utalása, a bizonylatok nyomtatása, borítékolása, a szabadságolás megszervezése, táppénz, gyes, munkahelyi balesetek... és még sorolhatnám, hogy mik azok amelyek hozzá tartoznak egy cég életéhez, de annyira nem deríti mosolyra egyetlen cég tulajdonos, cég vezető szívét sem.

Bejön egy hirtelen megrendelés, aztán 2 hónapig semmi?

Ha bármelyikben a felsoroltak közül magára ismer, akkor Ön is minden bizonnyal sikerrel tudná igénybe venni a diákszövetkezetek nyújtotta lehetőségeket.

Ön csak megmondja, hogy melyik napra hány főt kér és milyen képesítésekkel és ezért cserébe egy leírható költség számlát kap.

Nem kell januárban adóigazolásokat küldözgetni, nem kell elveszett adóbevallásokat újranyomtatni, stb.

A diákok életük legfogékonyabb szakaszában vannak, tolmácsolás, hosteskedés, betanított munka, vagy éppen programozás fordítás. Igen ezekben mind kiemelkedő teljesítményt tudnak nyújtani. Nem hiszi? Próbálja ki!